You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Детектори валют

Ультрафиолетовые просмотровые детекторы DORS 115  предназначены для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Они могут применяться дл..
920.00 грн
Ультрафиолетовые просмотровые детекторы DORS 125  предназначены для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Они могут применяться дл..
1 280.00 грн
Ультрафиолетовые просмотровые детекторы DORS 135  предназначены для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Они могут применяться дл..
1 440.00 грн
Ультрафиолетовые просмотровые детекторы DORS 145 предназначены для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Они могут применяться для..
1 320.00 грн
Детектор валют DORS 60 предназначен для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Прибор может применяться для визуального контроля по..
840.00 грн
Детектор валют DORS 60 предназначен для визуального контроля подлинности банкнот различных валют. Прибор может применяться для визуального контроля по..
840.00 грн
Детектор банкнот, банкнот PRO 12 LPM LEDМаксимальна кількість функцій при мінімальних розмірах і доступною ціною зробили детектор банкнот PRO 12 LPM L..
1 350.00 грн
Детектор банкнот, банкнот PRO 12 PM LEDУніверсальний детектор детекції купюр на основі ультрафіолетових діодів (4 шт.) з споживаною потужністю від мер..
1 188.00 грн
Детектор валют PRO 16 LPM LEDДетектор купюр PRO 16 LPM LED з ультрафіолетовою детекцією професійного типу відрізняється надійністю і точністю. Основні..
1 512.00 грн
Детектор валют PRO 4P дозволяє перевірити купюри на справжність за допомогою ультрафіолету на просвіт. Перевага детектора валют 4P в компактності і мо..
200.00 грн
Детектор банкнот PRO 7 LED- настільний детектор, який використовується для визначення справжності валют різних країн, цінних паперів, акцій, документі..
864.00 грн
DORS 1000 М3 предназначен для визуального ИК-контроля подлинности банкнот различных валют.Может применяться для визуального контроля подлинности докум..
3 400.00 грн

Детектори валют

Детектори валют

Детектори валют допомагають убезпечити бізнес від фінансових втрат

Детектори валют служать для визначення автентичності купюр, тому просто необхідні в будь-якій організації, що приймає готівку.

Автоматичні детектори не вимагають знань в області справжності банкнот, вони самі перевіряють купюри по ряду параметрів: детекції за розміром, магнітної і інфрачервоної детекції, оптичної щільності, роблять спектральний аналіз фарби, тобто тестують головним чином машинозчитувані ознаки захисту купюр.  Переглядові детектори вимагають уваги оператора- саме він приймає рішення фальшива купюра, чи ні. Це залежить не тільки від самого детектора, а й від досвіду і кваліфікації оператора. За визначенням захисних ознак переглядові детектори бувають ультрафіолетовими, інфрачервоними і комбінованими.

Ультрафіолетові детектори є найбільш бюджетними і найпоширенішими. Їх вартість часто порівнянна з вартістю однієї фальшивої купюри. Вони перевіряють світність паперу, захисні знаки (волокна, символи, малюнки) видимі в ультрафіолетовому світлі.

Інфрачервоні детектори перевіряють наявність міток, нанесених спеціальними фарбами. Всі валюти обробляють спеціальними фарбами, і в інфрачервоному випромінюванні фальшива банкнота буде видно повністю, а в справжньої будуть відсутні її частини (портрет або номінал, або інші частини банкноти). Детектори валют, які здійснюють перевірку по безлічі ознак, називають універсальними або професійними. З їх допомогою можна перевіряти на справжність цінні папери, паспорти, лотерейні квитки тощо. Детектори валют допомагають убезпечити бізнес від фальшивих банкнот, цінних паперів, тобто від фінансових втрат.