You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Лічильники банкнот

Лічильник банкнот Cassida H50 використовується для невеликих торгових точок, перес..
2 094.00 грн
Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV - один з найбільш малогабаритних варіантів лічильників, що поєднує оптимальну якість та вартість. Лічильник для к..
3 192.00 грн
Лічильник банкнот PRO 40 U Neo Дозволяє перераховувати купюри різного стану, має необхідний набір функцій, а також тихий режим роботи, доступну ціну. ..
3 188.00 грн
Лічильник банкнот PRO15 - це найменший лічильник банкнот. Компактні розміри і автономне живлення роблять PRO 15 унікальним лічильником банкнот, який м..
2 228.00 грн
Счетчик для купюр Cassida 5550 UV/MGОборудование с вертикальной загрузкой, актуальное для предприятий со средним оборотом. Модель Cassida 5550 UV/MG ..
4 842.00 грн
Счетчик для банкнот Cassida 6650 UVОдним из самых популярных в нашем интернет-магазине является счетчик купюр 6650 UV. Свою популярность она завоевала..
8 100.00 грн
Счетчик банкнот Cassida 6650 UV/MGМодель счетчика для купюр Cassida 6650 UV/MG относится к офисному классу. Она идеально подходит для небольшого поме..
8 250.00 грн
Счетчик для купюр, банкнот Cassida Advantec 75 SD/UVНовая линейка проф. счетчиков купюр Advantec 75 SD/UV отличается оперативной работой – обработк..
12 432.00 грн
Счетчик для купюр, банкнот Cassida Tiger UVМодель является единственной в «линейке» с ручным стартом. Прекрасно впишется в небольшое пространство ..
3 400.00 грн
Счетчик для купюр, банкнот Cassida XpectoСчетчик отличается от других моделей широкой гибкостью донастроек, возможностями и функционалом. Помимо станд..
24 000.00 грн
Сортировщик купюр, счетчик банкнот Cassida Zeus-это двухкарманный сортировщик купюр с цветным CIS-сканером, автоматическим определением ва..
45 000.00 грн
Счетчик банкнот DORS 700 предназначен для пересчета банкнот различных валют. Рек..
7 540.00 грн

Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

Лічильник банкнот стає необхідністю для оперативного і безпомилкового перерахунку готівкових коштів в будь-якій установі, де потрібно перераховувати купюри - в роздрібних магазинах, супермаркетах, на АЗС, в кінотеатрах і театрах, офісах туристичних компаній, офісах нотаріусів, касах підприємств, банківських установах, обмінних пунктах, вокзалах. Лічильник банкнот просто необхідний помічник підприємця.

 Купюрорахувальні машини ефективно виконують поставлені завдання, підвищують продуктивність роботи касирів і скорочують ризик надходження підроблених грошових купюр. Сучасні лічильники банкнот зручні у користуванні, мають безліч функцій і допоможуть оптимізувати і упорядкувати фінансову діяльність організації.

Лічильники банкнот  в залежності від моделі дозволяють виконувати масу всіляких операцій - безумовно, рахувати, перевіряти банкноти на справжність, підсумувати, фасувати та ін. Тому перед покупкою лічильника необхідно визначитися із завданнями, вирішити які Вам необхідно за допомогою лічильника банкнот.

Основні функції лічильників банкнот:

 Автоматичний і ручний старт. Функція автоматичного старту передбачена на всіх сучасних моделях і дозволяє починати перерахунок банкнот відразу після установки пачки купюр в лічильник. У режимі ж ручного старту рахунок починається після натискання кнопки.

Вибір швидкості рахунку: нові купюри можна рахувати на більшій швидкості, а ось пачку з потертих і старих купюр для виключення помилок краще рахувати на невеликій швидкості (особливо якщо лічильник додатково забезпечений детекторами, які проводять при перерахунку і перевірку купюр на справжність). Багато моделей сучасних лічильників банкнот надають можливість вибору швидкості рахунку, в найпростіших моделях буде тільки одна швидкість.

Фасовка купюр: ця функція передбачає довільну або фіксовану фасовку. Рахунок купюр зупиняється, коли в приймальному бункері виявляється потрібне число банкнот. Оператор визначає його, вибираючи або зі стандартного набору, зазначеного на панелі лічильника банкнот (прилади з фіксованою фасуванням), або довільно. Майже всі останні моделі лічильників банкнот здатні працювати в режимі довільного фасування або в будь-якому з цих режимів на вибір.

У режимі безперервного рахунку лічильник банкнот безупинно рахує до тих пір, поки не звільниться завантажувальний бункер.

Підсумовування з урахуванням номіналу: для роботи в цьому режимі оператор за допомогою відповідних клавіш встановлює номінал банкнот. На дисплеї крім кількості перелічених банкнот відображається їх сумма. Функція режиму накопичення дозволяє отримувати інформацію про кількість перерахованих банкнот за тривалий час роботи.

Режим контролю пачки дозволяє повторно перерахувати вже сформовані пачки з заданої кількості банкнот. Як тільки в приймальному бункері виявиться задане оператором число банкнот, апарат вимкнеться. Якщо ж завантажувальний бункер спустошиться передчасно, лічильник банкнот подасть сигнал, що перераховуються пачка містить менше банкнот, ніж передбачалося.

Перевірка здвоєних, рваних банкнот і наявності половинок купюр. Здвоєність визначається на просвіт по збільшилася товщині банкнот (а значить, і щільності). Також відбувається і детекція половинок і рваних купюр - в одних місцях їх товщина дорівнює товщині банкноти, а в інших, де папір відсутня, - нулю.

Детекція за розміром: лічильник банкнот автоматично налаштовується за параметрами перших банкнот, з якими порівнюються наступні. Детектор по розміру в даному випадку визначає банкноти по довжині (їх ширину і товщину встановлює детектор щільності). Якщо різниця між довжиною першої купюри, по якій налаштовується лічильник банкнот, і довжиною порівняної з нею банкноти виявляється більше, ніж запрограмовано, рахунок зупиняється.

Багато моделей лічильників банкнот оснащені інтерфейсами для підключення зовнішнього обладнання (наприклад, виносного дисплея, що дозволяє покупцеві стежити за діями касира в обмінному пункті). Найчастіше опціонально встановлюється порт RS232 для підключення до комп'ютерної системи контролю грошових операцій.

Навантаження на лічильник банкнот визначає кількість готівки, які він буде обробляти. Будь-який підприємець має уявлення про те, яким є щоденний грошовий потік в його касі та наскільки часто доводиться ці гроші перераховувати. Саме від цього залежить рівень надійності апарату, на який треба орієнтуватися при виборі лічильника банкнот. Якщо вам необхідно всього лише порахувати прибуток в кінці робочого дня, не варто переплачувати кілька сотень доларів за професійний апарат. Більшість виробників, прагнучи задовольнити потреби всіх потенційних клієнтів, виходять на ринок з декількома моделями лічильників банкнот, від недорогих до самих «крутих».

По надійності і часу безперервної безперебійної експлуатації лічильники банкнот можна умовно розділити на три класи: середній офісний, високий офісний, банківський.

Лічильники банкнот «середнього офісного» класу

Такі лічильники банкнот призначені для невеликих торгових точок і кас, що мають малий обсяг оброблюваної грошової маси. Час безперервної роботи подібних приладів складає в цілому не більше 4-6 годин на добу. При експлуатації більше зазначеного терміну лічильник банкнот починає помилятися при рахунку, «зажовувати» купюри, знижується зносостійкість його механізмів.

Лічильники банкнот «високого офісного» класу оптимальні для великих магазинів і підрозділів банків, не пов'язаних з інтенсивною обробкою готівки. Час безперервної роботи таких лічильників банкнот 6-10 годин на добу.

Лічильники банкнот «банківського» або HI-класу необхідні в касах перерахунку банків і в інших розрахунково-касових підрозділах, де лічильник банкнот повинен щодня і безперервно, до 24 годин на добу (з технологічними перервами) «гортати» банкноти. Досить дорогі пристрої, але при великому навантаженні вони виправдовують витрати. Купивши такий лічильник банкнот, можна бути впевненим, що він буде довго і без збоїв працювати і якісно перераховувати ваші грошики.

Ну і звичайно, є ще портативні лічильники банкнот, які допоможуть швидко перерахувати купюри в умовах виїзної торгівлі. Вони не займають багато місця, працюють від акумулятора або звичайних батарейок. Лічильник банкнот або  портативний лічильник банкнот буде відмінним подарунком і помічником приватному підприємцю, керівнику, бізнес партнеру

Якщо вам важко у виборі, наші менеджери допоможуть підібрати лічильник банкнот для ваших потреб. Доставка здійснюється у всі міста України надійними перевізниками, по Києву доставка кур'єрською службою.