You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Електронне торгівельне обладнання для вашого бізнесу

Електронне торгове оболаднання для вашого бізнесу

Переваги електронного торгового обладнання очевидні, завдяки своїй універсальності широко застосовується в різних сферах діяльності-в торгівлі, в умовах складського зберігання, а також у виробничих умовах 

Ми пропонуємо все необхідне обладнання, яке принесе Вам користь для автоматизації бізнесу. При підборі торгового обладнання, витратних матеріалів приділяємо увагу новинкам останнього покоління. Ми пропонуємо інноваційні рішення для вдосконалення робочих процесів Вашої діяльності, економії фінансових ресурсів і ефективного використання трудових ресурсів.

Автоматизація торгівлі це:

збільшення швидкості обслуговування покупців

- оперативне отримання інформації про надходження, продаж товарів

- ведення точного поточного залишку, особливо важливо для інвентаризації або оперативного замовлення товару

- отримання аналітичної інформації про розвиток торгівлі

розширення можливості бізнес процесів


Наші менеджери професійно проінформують Вас про основні принципи використання торгового обладнання.

Ми допоможемо комплексно здійснити підбір торгового обладнання для ресторанів, підприємств громадського харчування, бутиків, підприємств роздрібної торгівлі, сфери послуг, складів, промисловості та інших підприємств

Правильний підбір торгового обладнання оптимізує час, збільшить потік покупців і полегшить роботу оператора, а отже збільшить прибуток підприємства.

Торгтехцентр цінує кожного нашого клієнта, проявляє увагу і знаходить індивідуальний підхід, розробляє унікальні проекти автоматизації конкретно під напрямок Вашої діяльності. Гнучка цінова політика, відмінний асортимент продукції, регулярне оновлення асортименту, оперативне виконання замовлень, а також надаються послуги з налаштування та встановлення обладнання-пріоритети нашої компанії.

. 

Подбор  и преимущества электронного торгового оборудования

Переваги

Висока якість продукції 

Торгтехцентр -це гарантія високої якості і надійності продукції. Найпопулярніші високотехнологічні моделі від авторитетних європейських та вітчизняних виробників. Устаткування ретельно тестується на функціональність і відповідність характеристик. Продукція відповідає європейським стандартам якості, розрахована на тривалий час експлуатації при інтенсивних навантаженнях. 

Швидка доставка

Забезпечуємо доставку товару в усі куточки України - великі міста та районні центри. Вам необхідно вибрати зручну службу перевезення вантажів. Товар ретельно упаковується в надійну тару. Створюємо всі необхідні умови, щоб товар був доставлений в повній цінності, збереження і конфіденційності

Для зручності підбору

Продукція розділена за категоріями і підкатегоріями для економії часу і сил наших клієнтів. Зрозуміла і зручна система пошуку нашого сайту дозволяє швидко знайти потрібну категорію товару, ознайомитися з характеристиками і призначенням кожної позиції продукції. Порівнявши характеристики і ціни зможете прийняти рішення про корисної купівлі необхідного обладнання для конкретної сфери діяльності.