You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Аплікатори етикеток

Аплікатор етикеток TOWA AP65-100- це механічний пристрій  для відокремлення самоклеючих етикеток від підкладки рулону та наклеювання їх на різні повер..
5 244.00 грн
Аплікатор етикеток TOWA AP65-30-це механічний пристрій для відокремлення самоклеючих етикеток від підкладки рулону та наклеювання їх на різні поверхні..
3 876.00 грн
Аплікатор етикеток TOWA AP65-60- це механічний пристрій для відокремлення самоклеючих етикеток від підкладки рулону та наклеювання їх на різні поверхн..
4 332.00 грн

Маркувальне обладнання або етикетку купити в Києві, а також аплікатор етикеток

Аплікатор етикеток

Ручний аплікатор етикеток допомагає відклеїти самоклеючі етикетки від підкладки і нанести на виріб. Принцип роботи: в аплікатор вставляється рулон з етикетки відповідної ширини, на які попередньо було нанесена необхідна інформація (логотип, штрих-код, текст и т.д.). Післе цього аплікатор готовий до роботи. Натискаючи ручку, ви відділяєте етикетки від підкладки и можете наносити її на будь-який продукт. Область використання: промисловість, для складських робіт, торгівля, медицина, для поштових та транспортних робіт и т.д. Так як в аплікатор вставляються рулони етикеток, потрібно розуміти, що надруковані етикетки потрібно в цей рулон змотати (в тому випадку, якщо ви друкуєте їх самі, наприклад на термотрансферному принтері). Для цього в промислових моделях термотрансферних принтерів можлива установка підмотчиком етикеток, а для принтерів настільного класу - зовнішній помотчік етикеток. Якщо ви сумніваєтеся у виборі ручного аплікатора, наші менеджери проконсультують по всіх виниклих питаннях.