You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Фарбувальні валики для етикет пістолетів

Фарбуючий ролик для однорядних і дворядних етикет пістолетів Blitz. Фарбуючий валик Blitz підходить для однорядних і дворядконих етикет пістолетів: Bl..
200.00 грн
Фарбуючий ролик для етикет пістолетів Jolly підходить для однорядкних і дворядних етикет пістолетів Jolly. Фарбувальні валики для етикет-пістолетів є ..
200.00 грн
Фарбуючий валик OPEN підходить для однорядних і дворядних етикет пістолетів: OPEN PH8, OPEN M6, OPEN C6, OPEN C8, OPEN S10, OPEN S10 / A, OPEN C17, OP..
200.00 грн
Фарбуючий валик SATO це витратний матеріал для однорядних і дворядних етикет пістолетів: SATO Kendo 22, SATO Kendo 26, SATO JUDO 26. Фарбувючі валики ..
84.00 грн

Фарбувальні валики для етикет пістолетів

Фарбувальні валики для етикет пістолетів

Фарбувальні валики для етикет пістолетів

Фарбувальні валики для етикет-пістолетів є витратним матеріалом для етикет пістолетів. Друк на етикетці в пістолеті відбувається завдяки красчому валику, який "змочує" чорнилом печатний набірний блок. Барвний валик є губою, просоченою спеціальним чорнилом. Термін придатності валика залежить від умов зберігання етикет-пістолета. Змінний валик не підлягає повторній заправці чорнилом, при попаданні чорнила може початися залипання рухомих частин, що призведе до поломки самого етикет пістолета. Немає універсальних фарбувальних валиків для етикет пістолетів, тому при виборі фарбувального валика слід звернути увагу на виробника етикет пістолета.