You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Фіскальні реєстратори

Фіскальні реєстратори

Фіскальні реєстратори

Фіскальний реєстратор для автоматизації торгівлі

Фіскальний реєстратор (ЕККР - електронний контрольно-касовий реєстратор) використовується в багатьох торговельних об'єктах: супермаркетах, гіпермаркетах. Це термопринтер з фіскальним модулем, програмним забезпеченням і вбудованим модемом. Фіскальний реєстратор друкує фіскальні чеки і передає звіти в ГФС (податкову інспекцію). Пристрій підключається до професійної POS-системи, комп'ютера, на якому працює облікова система торгового підприємства. За допомогою фіскального реєстратора оформлення продажу відбувається швидко і зручно.

Касові апарати працюють з невеликим асортиментом товарів, вони не повинні підключатися до комп'ютера і можуть працювати самостійно. Касовий апарат підійде для невеликих торгових точок, ларьків з невеликим асортиментом товарів, де немає необхідності в персональному комп'ютері або POS-системі. Касовий апарат зазвичай має акумулятор для можливості автономної роботи. У касовому апараті зазвичай є клавіатура - для ручного введення ціни. Перед початком роботи касовий апарат програмується користувачем. До касовим апаратом також можна підключити комп'ютер, ваги, сканер, POS-термінал, грошовий ящик, індикатор покупця (щоб покупець міг бачити, які суми пробиваються).

Застосування фіскальної техніки регламентується законодавством України. Основним законом є "Закон України про РРО" - він вступив в силу в 1995 р і діє і сьогодні, з періодичним внесенням поправок. Перелік РРО, дозволених до використання, суворо регламентується фіскальною службою України - список РРО публікується в Державному реєстрі РРО України і регулярно оновлюється.

Доставка товару по Києву і в усі міста України.