You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

POS-термінали

Неймовірно зручний сенсорний термінал з вбудованим принтером що займає мінімум місця на вашій барній стійці та лице одну розетку. Термінал виготовляєт..
32 000.00 грн
Новинка на рынке. Суперкомпактный мощный терминал выполнен по схеме "все в одном" в едином корпусе с чековым термо-принтером и цифровым VFD дисплеем. ..
26 000.00 грн
Недорогой но при этом качественный терминал выполненный на базе 4-х ядерного процессора Intel Celeron J1900 c частотой 2.0Ггц с пасивным безкулерным о..
28 000.00 грн

Pos термінал сенсорний для кафе, ресторану чи магазину

POS- термінал вірний супутник успішного бізнесу

POS термінал - це спеціально розроблений багатофункціональний комп'ютер, який використовується як правило в сферах громадського харчування, роздрібній торгівлі та готельного бізнесу. Одним словом, скрізь де на першому плані стоїть необхідність в компактності, простоті використання, надійності і естетичності. Як правило, POS - термінали виконуються в форм-факторі "моноблок" з сенсорним екраном і вбудованими пристроями зчитування магнітних карт MSR, рідше зчитувачами штрих-коду, біометричним зчитувачем, принтером і т.д.

Особливості POS системи

ПОС термінал входить в частину ПОС системи. Багатофункціональна POS система ефективно допомагає виконувати різні операції. Зрозумілий інтерфейс дозволяє касиру швидко знайти потрібний товар, сформувати чек, безпомилково видати здачу, виявити фальшиві купюри. Також POS система веде облік проданих товарів, зберігаючи інформацію для майбутнього аналізу продажів.

При цьому, завдяки спеціальній конструкції, POS термінал не тільки має безліч різних інтерфейсів для підключення до нього різних пристроїв, але і дозволяє заховати кабелі підключення, зберігаючи акуратний зовнішній вигляд і оберігаючи їх від зовнішніх впливів (наприклад пролиття рідин тощо), чого часто не вистачає звичайній офісній комп'ютерній техніці.

До складу POS-системи може входити: монітор касира, монітор покупця, системний блок або ПОС термінал, клавіатура, фіскальний реєстратор, чековий принтер, сканер штрих коду, зчитувач магнітних карт, грошовий ящик, фіскальний реєстратор, дисплей покупця, ваги, автоматичний детектор валют. І більшість цього обладнання має бути підключений до ПОСтерміналу.

Для автоматизації бізнесу вибір ПОС терміналу очевидна: він дозволяє підключити безліч різних пристроїв, а наявність сенсорного екрану дозволить легко управляти системою дотиком пальця руки до екрану.

Компактний ПОС термінал стане вірним помічником в готелях, медичних установах, салонах краси. Пристрій можна акуратно розмістити на робочому столі або закріпити на стіні за допомогою кріплення.

Купити POS термінал в компанії Торгтехцентр

Фахівці компанії мають більш ніж десятирічний досвід в підборі, продажу, настройці, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні. А з розвитком інтернет технологій віддалена настройка обладнання стає доступною на великих відстанях. Пропоноване нашою компанією обладнання має сучасний дизайн, призначене для тривалого терміну експлуатації при щоденній інтенсивному навантаженні.

Доставка здійснюється у всі міста України - Київ, Одеса, Дніпро, Херсон, Ужгород, Черкаси, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів та інші регіони.