You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Касова стрічка

Касова стрічка 57,5 ​​мм х 30 м-це термопапір зі спеціальним термопокриттям, зображення на якому проявляється під впливом температури-в місцях нагріву..
25.00 грн
Касова стрічка 57,5 ​​мм х 60 м-це термопапір зі спеціальним термопокриттям. Зображення на касовій стрічці проявляється під впливом температури. У міс..
50.00 грн

Касова стрічка

Касова стрічка

Касова стрічка, чекова стрічка для термопринтерів, касових апаратів, фіскальних реєстраторів, банкоматів.

Чекова стрічка (касова стрічка) - це стрічка, яка використовується в касових апаратах, фіскальних принтерах, чекових принтерах для видачі касового чека покупцеві. Чекова або касова стрічка в обов'язковому порядку застосовується в магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах та інших роздрібних точках продажів товарів або послуг. Чекові стрічки бувають різних видів, в залежності від розмірів і сировини. З офсетної сировини роблять однослойну чекову стрічку, з термосировини (з термопаперу) роблять термострічціу. З термоппаперу роблять і факс папір. Для банкоматів зазвичай використовують термострічку шириною 80мм, діаметром від 150 мм. Намотують термострічку на втулку діаметром 12, 18 або 25 мм. Фіскальні реєстратори часто використовують касову стрічку шириною 57,5 ??мм на втулці 12мм.

Ви можете купити касову стрічку в Києві з доставкою: Київ, Одеса, Ужгород, Вінниця, Кривий Ріг, Харків, Черкаси, Умань, Луцьк, Чернівці та районні центри.