You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Сканери штрих-коду

 Двумірний фотосканер Honeywell Voyager® 1400g
New
Ефективний збір даних: - зчитує лінійні і двомірні штрих кодиФотосканер (іміджер) зчитує штрих коди з різних носіїв: як з паперу, плівки так і з екран..
5 133.00 грн
Сканер-кільце Supoin WR-1D одягається на вказівний палець і включається натиском великого пальця на кнопку. Сканер-кільце залишає руки оператора вільн..
2 510.00 грн
Сканер-кільце Supoin WR-2D одягається на вказівний палець і включається натиском великого пальця на кнопку. Сканер-кільце Supoin WR-2D - бездротовий с..
4 350.00 грн
Бездротовий лінійний лазерний сканер Honeywell Voyager® 1202g
New
Бездротовий (Bluetooth)-зв'язок між базовою станцією і сканером підтримується на відстані 10 м, а при відсутності перешкод - до 30 мЛітій-іонний акуму..
8 700.00 грн
Провідний ( подключается USB кабелем)Фотосканер ( іміджер) - чудове зчитування лінійних 1D кодівСканер штрих коду Supoin SK2201 забезпечує відмінну як..
1 010.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2201 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
1 360.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2202 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
2 200.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2202 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
2 540.00 грн
Бюджетний промисловий сканер штрих коду Supoin T1 забезпечує відмінну якість зчитування лінійних штрих кодів, високу продуктивність і надійність. Пром..
1 270.00 грн
Бюджетний промисловий 2D сканер штрих коду Supoin T2 забезпечує відмінну якість зчитування лінійних та двумірних штрих кодів, високу продуктивніс..
2 620.00 грн
Двумірний сканер зчитує лінійні 1D иідвумірні 2D кодиФотосканер (іміджер) - чудові показники зчитуванняПідставка в комплектіПровідний ( підк..
2 030.00 грн
Ручной лазерный сканер штрих-кодов YJ 3300 — это недорогая альтернатива сканерам на основе ПЗС-матрицы. Благодаря эргономичной конструкции он удобен в..
1 624.00 грн

Сканер штрих кодів купити в Києві. Штрих код принтер і сканер штрих коду (сканер штрих) від компанії Торгтехцентр.

Сканер штрих кодів купити в Києві. Штрих код принтер і сканер штрих коду (сканер штрих) від компанії Торгтехцентр.

Сканери штрих-коду

Всі сканери штрих коду виконують основну свою функцію - зчитують штрих код з метою ідентифікації. Ручні провідні сканери штрих коду підключаються до комп'ютера, касового апарату або пос терміналу за допомогою кабелю через USB інтерфейс, послідовний (RS232), або роз'єм клавіатури (PS / 2). Ручні бездротові сканери використовують в складських умовах, а також в умовах торгівлі для ідентифікації великогабаритних або важких товарів. Інформація на комп'ютер передається через Bluetooth або Wi FI, крім того у більшості бездротових сканерів існує внутрішня пам'ять, що дозволяє доставити зібрані дані, навіть якщо пропав канал зв'язку з комп'ютером.

Світлодіодні сканери штрих кодів є найбільш бюджетними пристроями, вони недорогі і довговічні. Але вони мають дуже маленьку відстань зчитування, щоб вважати штрих код, потрібно піднести сканер практично впритул, що не завжди зручно і займає багато часу. Крім того, штрих код повинен бути чітким, добре надрукованим, інакше сканер його не розпізнає. Тому світлодіодні сканери в торгових об'єктах використовуються все рідше.

Для швидкого обслуговування покупців використовують лазерні сканери, які зчитують штрих коди з більшої відстані і набагато більш високою швидкістю, або ще більш надійні імідж сканери. Лазерні сканери штрих коду застосовуються практично у всіх сферах діяльності. У них в якості джерела випромінювання використаний лазер невеликої потужності, що зчитує символіку промінь утворюється хитним дзеркалом, досить чутливому до падінь. Тому на його вартість впливає ступінь захисту апарату (прогумований корпус, захист від попадання пилу і вологи). В імідж сканерах немає рухомих частин, вони зчитують погано продруковані і пошкоджені штрих коди, в залежності від моделі можуть зчитувати як лінійні (1D штрих коди), так і двомірні (2D штрих коди).

Якщо важко визначитися з вибором, наші менеджери проконсультують і допоможуть вибрати обладнання, що відповідає Вашим вимогам.

Наша компанія пропонує сканери штрих кодів з гарантією, забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування пропонованого нами товару.

Доставка в усі міста України - Київ, Луцьк, Запоріжжя, Миколаїв, Чернігів, Черкаси, Івано-Франківськ, Львів, Харків, Полтава та інші регіони.