You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Расходные материалы

Расходные материалы

Останні статті

brands


Ласкаво просимо на сайт компанії " Торгтехцентр"

Купити електронне торгівельне обладнання: маркувальне, скануюче та банківське обладнання.

Компанія ТОВ «Торгтехцентр» створила спеціалізовану торговельну площадку для підтримки сучасного бізнесу, де ви можете купити торгове обладнання для торгівлі, банківської сфери, складів, ресторанів. А також замовити комплекс послуг з установки, настройки систем автоматизації робочих місць.

Для найкращого обслуговування наших партнерів ми співпрацюємо з перевіреними брендами, з такими як: Zebra, Honeywell, TSC, Open Data, Citizen, Datalogic, Dors, Towa, і багатьма іншими. Ми надаємо сервісне обслуговування торгового обладнання, а також у нас можна купити необхідні витратні матеріали.

 Асортимент електронного торгівельного обладнання

Маркувальне обладнання: аплікатори етикеток, етикет пістолети, голчасті пістолети для кріплення ярликів, а також принтери для друку етикеток. Прикасове обладнання: грошові ящики, принтери для друку чеків (ПОС принтери), фіскальні реєстратори. Скануюче обладнання: сканери штрих кодів, термінали збору даних. І звичайно, лічильники банкнот і детектори валют, так зване банківське обладнання. Широкий асортимент витратних матеріалів для торгового обладнання: самоклеючі етикетки, навісні ярлики, етикетки для маркування ювелірних виробів, бірки для маркування саджанців, текстильні стрічки, ріббони, касова стрічка для чекових принтерів, цінники. Ми надаємо гарантійне обслуговування, технічну підтримку, а також надаємо допомогу у виборі обладнання враховуючи побажання наших клієнтів.

Маркувальне обладнання

Маркувальне обладнання, представлене в каталозі сайту, призначене для маркування за допомогою етикеток: етикет пістолети, голчасті пістолети, аплікатори етикеток, термопринтери і термотрансферні принтери.

Маркувальне обладнання від нашої компанії - це якісне обладнання для нанесінія сучасної маркування на продукцію або її упаковку. Основними особливостями пристроїв є надійність і простота використання.

Скануюче обладнання

Прискорює роботу, забезпечує скорочення часу на прийом і відвантаження товарів, забезпечує високу точність при ідентифікації товарів, все це заслуга скануючого обладнання. Сканери штрих кодів і термінали збору даних - важливі складові систем автоматизації і чудово виконують поставлені перед ними завдання.

Хочете підвищити ефективність торгових бізнес-процесів і якість обслуговування клієнтів? Сучасне скануюче обладнання допоможе скоротити час на інвентаризацію, облік продаваного або товару, що надійшов і знизити ймовірність помилок.

Банківське обладнання

Проведення банківських операцій має проводитися чітко і швидко. Домогтися високої точності і швидкості роботи при перевірці, підрахунку і упаковці грошових банкнот дозволить банківське обладнання. В асортименті нашої компанії Ви знайдете різні види обладнання для банків, які успішно використовуються і в торгівлі, громадському харчуванні, а також на самих різних підприємствах.

Ви можете купити за доступною ціною банківське обладнання, відповідне сфері вашої діяльності: від бюджетних рішень для невеликих підприємств і до складної оргтехніки для підприємств з великим оборотом грошових коштів.

Якщо у вас виникли труднощі у виборі електронного торгівельного обладнання, наші менеджери нададуть кваліфіковані консультації, допоможуть розібратися в усіх деталях підбору необхідного обладнання, враховуючи конкретні цілі, сферу і умови діяльності.