You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Принтери етикеток

Принтер етикеток Honeywell PC42d поєднує в собі надійність, функціональність і доступну вартість. Принтер використовують для термодруку на носіях шири..
6 800.00 грн
Принтер для друку етикеток Honeywell PC42t поєднує в собі надійність, функціональність і доступну вартість. Принтер використовують для термотранферног..
8 600.00 грн
Принтер для друку етикеток Honeywell PC42t поєднує в собі надійність, функціональність і доступну вартість. Принтер використовують для термотранферног..
11 500.00 грн
TSC TC200 -довговічний, надійний і швидкісний принтер. TC 200 забезпечують друк етикеток, ярликів і квитанцій шириною 108 мм зі швидкістю до152 мм в с..
20 710.00 грн
Термотрансферний принтер TSC TC210 створений на основі характеристик принтерів з лінійки ТТР-245С. Багатофункціональний новий принтер TC210 може похва..
24 130.00 грн
Принтер TSC TDP-225 доступний настільний термопринтер для друку етикеток з шириною друку до 54 мм. У принтер помістяться рулони діаметром до127мм, шир..
7 980.00 грн
Серія TDP-247 принтерів етикеток з прямою термодруком є кращою в своєму класі за швидкістю і якістю друку. Надійна конструкція стала відмітною рисою л..
19 570.00 грн
Принтер TSC TDP-324 доступний настільний термопринтер для друку етикеток з шириною друку до 54 мм і  розподільною здатністю друку 300 dpi. У принтер п..
18 620.00 грн
Нова серія TDP-345 принтерів етикеток з прямим термодруком є найкращою у своєму класі за швидкістю та якістю друку. Надійна конструкція стала відмінні..
25 840.00 грн
Принтер етикеток TSC TE200 – найновіша модель термотрансферного принтера від компанії TSC, що забезпечує високу якість друку на етикетках з роздільною..
9 196.00 грн
TSC TE210- новий термотрансферний принтер від компанії TSC з 203dpi. Від принтера TSC TE210 відрізняється наявністю Ethernet інтерфейсу (це мережевий ..
12 768.00 грн
Термотрансферний принтерРоздільна здатність друку: 300 dpiШвидкість друку: 127 мм/сTSC TE300- новий термотрансферний принтер від компанії TSC з розділ..
20 900.00 грн

Принтер для друку етикеток купити в Києві. Етикетка на товари і її друк

Принтер для друку етикеток купити в Києві. Етикетка на товари і її друк

Принтер для друку етикеток для торгівлі, сфери послуг, виробництва

Принтери етикеток - це спеціалізовані принтери, що застосовуються для друку етикеток, ярликів і бірок для маркування товарів. У переважній більшості принтери етикеток монохромні, тобто, друкують тільки в 1 колір. За методом друку принтери етикеток поділяються на 2 види: термопринтери і термотрансферні принтери. Термопринтери можуть друкувати тільки на термобумаге, яка темніє в місцях нагріву. Зображення на етикетці формується за допомогою термоголовки. Витратні матеріали для термопринтеров це самі термоетикетки, не потрібні додаткові барвники або картриджі.

 Термотрансферні принтери можуть друкувати на самих різних матеріалах і на термоетикетках (принцип той же), і на термотрансферних етикетках з паперу, поліпропілену, поліетилену, поліеcтра, на текстильних матеріалах сатині і нейлон. Витратними матеріалами для термотрансферних принтерів окрім етикеток є фарбувальні стрічки (ріббони). Зображення на носії також формується за допомогою термоголовки - під дією температури переноситься з фарбувальної лени на етикетку.  За роздільною здатністью друку принтери етикеток можуть бути 203 dpi, 305 dpi, 600 dpi. Роздільну здатніть принтера вибирають виходячи з вимог до даних, що наносяться на етикетку. Чим вище роздільна здатність друку принтера, тим вище його вартість. Принтер етикеток з дозволом друку 300 dpi  або вище вибирають для друку дрібним шрифтом або для друку текстильних етикеток.
Принтери етикеток початкового (офісного) класу відмінно підійдуть для магазинів, невеликих складів, компаній, що надають послуги, та для вирішення офісних завдань. Це відмінне рішення для підприємств, яким необхідний друк невеликих тиражів-до 2-3 тисяч етикеток в день.
Комерційний принтер етикеток часто має більш надійний корпус, вміщує великі рулони витратних матеріалів, і розрахований на більш інтенсивний друк. Промислові принтери етикеток розраховані на друк з максимальною продуктивністю. Вони вирішують складні завдання великих промислових, торговельних підприємств, яким необхідна практично безперервний друк етикеток. Промислові та комерційні принтери етикеток можна оснастити додатковими опціями-внутрішнім підмотчиком етикеток або обрізчиком етикеток.
Якщо ви сумніваєтеся який принтер потрібен для ваших завдань, менеджери компанії ТОРГТЕХЦЕНТР допоможуть вам визначитися з вибором.
Доставка товару в усі міста України - Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Вінниця та інші міста.