You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Витратні матеріали

Етикетка самоклейка А4 6 етикеток на аркуші Розмір етикеток105х99 мм100 аркушів в упаковці 600 етикеток в упаковціЕтикетка самоклейка А4 (6 шт на арку..
300.00 грн
Етикетка самоклейка А46 етикеток на аркуші Розмір етикеток 99х93 мм100 аркушів в упаковці600 етикеток в упаковціЕтикетка самоклейка А4 (6 шт на аркуші..
300.00 грн
120.00 грн
Рібон 45х300 WAX призначений для друку на паперових та картонних етикетках, це фарбуюча стрічка на восковій основі. Ширина рібона 45 мм, довжина фарбу..
120.00 грн
Бірки-петельки для маркування рослин розміром 25х216 мм поставляються в рулонах по 1500 штук. Кожен рулон містить по ширині 4 бірки, з'єднані між собо..
1 764.00 грн
Картонні бырки в рулоні з перфорацією є практичним рішенням для різних завдань маркування. Широко використовуються у сфері ювелірних прикрас та біжуте..
220.00 грн
Бірки картонні в рулоні, розділені перфорацією, білого кольору. Ширина бірки 50 мм, висота бірки 85 мм. Друк на бірці можливий термотранферним способо..
450.00 грн
Пропонуємо синтетичні бірки для термотрансферного друку розміром 90 мм х 152,4 мм у рулоні по 1000 штук. Бірки мають ширину 90 мм та довжину 152,4 мм,..
3 040.00 грн
Бірка-петелька глянцева для маркування саджанців, розсади та інших рослин. Розмір бірки 15х209 мм, в рулоні 1000 штук, з шириною бірки 15 мм і шириною..
726.00 грн
ВІДМІННА стійкість до впливу атмосферного СЕРЕДОВИЩАпросте і надйне кріпленняДовговічністьБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування садж..
2 177.00 грн
Бірка петелька для маркування рослин 25 мм х197 мм, 1000 штук.Ширина бірки 25 мм, довжина 197 мм, між собою бірки з'єднані перфорацією. По ширині руло..
1 596.00 грн
ВІДМІННА СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ АТМОСФЕРНИХ ЯВИЩПРОСТЕ І НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯДОВГОВІЧНІСТЬБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування саджанців ..
840.00 грн
Бірка петелька для маркування рослин 33х254 мм, в рулоні 1000штук, по ширині рулону 3 бірки. Бірка - петелька виготовлена ??з білого матового синтетич..
1 824.00 грн

Витратні матеріали

Витратні матеріали

Для кожного обладнання, яке призначене для виготовлення етикеток, бірок, чеків та інших друкованих матеріалів необхідні певні витратні матеріали.

У цьомі розділі ви можете підібрати витратні матеріали для електронного торгового обладнання.

Бірки картонні для термотрасфомерного друку. Бірки використовуються для маркування ювелірних, текстильних виробів, одягу та взуття тощо. У разі, якщо потрібно невелика кількість бірок, або бірки зі змінною інформацією, найпростішим і недорогим рішенням є одноколірний друк на бірці за допомогою термотрансферного принтера.

Пластикові бірки є стійкими для несприятливих атмосферних умов і механічних пошкоджень. Термотрансферний друк на пластикових бирках, виконанаий за допомогою фарбувальної стрічки на основі смоли є стійким до впливу опадів, пилу, бруду, ультрафіолетового випромінювання і хімічних засобів. Завдяки цьому бірки можуть застосовуватися для маркування виробів, які зберігаються на вулиці, забезпечуючи збереження інформації протягом багатьох років. Пластикові бірки застосовуються для маркування промислових вантажів, в сільськогосподарській, в металургійній та деревообробній промисловості.

Касова стрічка використовується у фіскальних, чекових принтерах, касових апаратах. Чекова стрічка (касова стрічка) - це стрічка, яка використовується в касових апаратах, фіскальних принтерах, чекових принтерах для видачі касового чека покупцеві. Чекова або касова стрічка в обов'язковому порядку застосовується в магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах та інших роздрібних точках продажів товарів або послуг. Чекові стрічки бувають різних видів, в залежності від розмірів і сировини. З офсетного сировини роблять однослойну чекову стрічку, з термосировини виготовляють термострічци.

Ріббон (спеціальні фарбувальні стрічки для термотрансферних принтерів) Wax, Wax / Resin і Resin дозволяють виконувати друк етикетки на різних матеріалах - папір, картон, синтетичні матеріали)

Термотрансферні етикетки використовуються для маркування продукції тривалого зберігання. Вони стійкі до впливу сонячних променів, навколишньому середовищу. Виготовляються з глянцевого, матового самоклейкого паперу, поліпропілену, поліетилену та інших синтетичних матеріалів.

Текстильні стрічки - нейлон, сатин використовується для виготовлення вшивних ярликів - маркування одягу, інструкцій по повсякденному догляду, речовому складу

Термоетикетки використовуються для маркування товарів з швидким терміном реалізації. Наприклад, у вагах з друком етикеток., для транспортних етикеток.

Етикетки для рослинна які наносяться штрих код, текстова інформація, графіка, дата, ціна і інша корисна інформація для покупця широко використовуються в квіткових магазинах, оранжереях, теплицях і розсадниках. Для маркування рослин застосовуються в основному пластикові ярлики - петельки, стрілки, бірки. Пластикові ярлики характеризуються високою стійкістю щодо впливу низьких і високих температур, атмосферних факторів, вологи, жирів і хімічних засобів.

ТОВ Торгтехцентр пропонує широкий асортимент витратних матеріалів. Ми допоможемо придбати витратні матеріали для термотрансферних принтерів в Україні за прийнятною ціною для юридичних і фізичних осіб.

Доставка товару в усі міста України - Київ, Харків, Черкаси, Чернігів, Луцьк, Одеса, Ужгород, Івано-Франківськ, інші міста та районні центри.