You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Витратні матеріали

    Этикетка самоклеящаяся А4 (6 шт на листе) 105х99 мм - размер, использующийся для печати этикеток новой почты. Самоклеящиеся эт..
174.00 грн
Самоклеящиеся этикетки в листах А4 применяются для печати на струйных и лазерных принтерах. Печать  с использованием самоклеящихся этикеток ..
174.00 грн
Етикет стрічка 26х16 мм - це самоклеючі паперові етикетки (цінники) в рулоні. Їх називають етикет стрічкою тому, що вони є витратним матеріалом для ет..
13.92 грн
Етикет-стрічка 26х12 мм фігурна біла - це самоклеючі паперові етикетки (цінники) в рулоні. Цінники 26х12 мм зазвичай використовуються в однорядних ети..
10.00 грн
 Етикет-стрічка Open Data 26х12 мм  1000 етикеток фігурна 40 шт біла
New
Етикет-стрічка 26х12 мм фігурна біла - це самоклеючі паперові етикетки (цінники) в рулоні. Цінники 26х12 мм зазвичай використовуються в однорядних ети..
375.00 грн
Етикетка самоклейка 40х25 мм виготовлена ​​з металізованого поліестера, по 1000 шт в рулоні. Ширина етикетки 40 мм, висота 25 мм, в рулоні 1000 штук. ..
783.00 грн
Етикетка самоклейка 40х25 мм виготовлена ​​з металізованого поліестера, по 1000 шт в рулоні. Ширина етикетки 40 мм, висота 25 мм, в рулоні 2000 штук. ..
1 566.00 грн
Етикетка 100х25мм виготовлена з металізованого поліестера. Ширина етикетки 100 мм, висота 25 мм, в рулоні 2000 штук. Самоклеящаяся металізована етикет..
4 350.00 грн
 Етикетка самоклейка прозора 58х30 мм (1000 шт) з чорною міткою
New
Термотрансферний друкПрозорий поліпропілен58х30 мм 1000 штукЕтикетка самоклейка прозора 58х30 мм виготовлена ​​прозорого самоклейкого поліпропілену, ш..
226.00 грн
Садові стрілки (бірка кілочок) виготовляються з білого синтетичного матеріалу і використовуються для маркування різноманітних рослин в розсадниках, те..
400.00 грн
Садові стрілки (бірка кілочок) виготовляються з білого синтетичного матеріалу і використовуються для маркування різноманітних рослин в розсадниках, те..
435.00 грн
Садові стрілки (бірка кілочок) виготовляються з білого синтетичного матеріалу і використовуються для маркування різноманітних рослин в розсадниках, те..
638.00 грн

Витратні матеріали

Витратні матеріали

Для кожного обладнання, яке призначене для виготовлення етикеток, бірок, чеків та інших друкованих матеріалів необхідні певні витратні матеріали.

У цьомі розділі ви можете підібрати витратні матеріали для електронного торгового обладнання.

Бірки картонні для термотрасфомерного друку. Бірки використовуються для маркування ювелірних, текстильних виробів, одягу та взуття тощо. У разі, якщо потрібно невелика кількість бірок, або бірки зі змінною інформацією, найпростішим і недорогим рішенням є одноколірний друк на бірці за допомогою термотрансферного принтера.

Пластикові бірки є стійкими для несприятливих атмосферних умов і механічних пошкоджень. Термотрансферний друк на пластикових бирках, виконанаий за допомогою фарбувальної стрічки на основі смоли є стійким до впливу опадів, пилу, бруду, ультрафіолетового випромінювання і хімічних засобів. Завдяки цьому бірки можуть застосовуватися для маркування виробів, які зберігаються на вулиці, забезпечуючи збереження інформації протягом багатьох років. Пластикові бірки застосовуються для маркування промислових вантажів, в сільськогосподарській, в металургійній та деревообробній промисловості.

Касова стрічка використовується у фіскальних, чекових принтерах, касових апаратах. Чекова стрічка (касова стрічка) - це стрічка, яка використовується в касових апаратах, фіскальних принтерах, чекових принтерах для видачі касового чека покупцеві. Чекова або касова стрічка в обов'язковому порядку застосовується в магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах та інших роздрібних точках продажів товарів або послуг. Чекові стрічки бувають різних видів, в залежності від розмірів і сировини. З офсетного сировини роблять однослойну чекову стрічку, з термосировини виготовляють термострічци.

Ріббон (спеціальні фарбувальні стрічки для термотрансферних принтерів) Wax, Wax / Resin і Resin дозволяють виконувати друк етикетки на різних матеріалах - папір, картон, синтетичні матеріали)

Термотрансферні етикетки використовуються для маркування продукції тривалого зберігання. Вони стійкі до впливу сонячних променів, навколишньому середовищу. Виготовляються з глянцевого, матового самоклейкого паперу, поліпропілену, поліетилену та інших синтетичних матеріалів.

Текстильні стрічки - нейлон, сатин використовується для виготовлення вшивних ярликів - маркування одягу, інструкцій по повсякденному догляду, речовому складу

Термоетикетки використовуються для маркування товарів з швидким терміном реалізації. Наприклад, у вагах з друком етикеток., для транспортних етикеток.

Етикетки для рослинна які наносяться штрих код, текстова інформація, графіка, дата, ціна і інша корисна інформація для покупця широко використовуються в квіткових магазинах, оранжереях, теплицях і розсадниках. Для маркування рослин застосовуються в основному пластикові ярлики - петельки, стрілки, бірки. Пластикові ярлики характеризуються високою стійкістю щодо впливу низьких і високих температур, атмосферних факторів, вологи, жирів і хімічних засобів.

ТОВ Торгтехцентр пропонує широкий асортимент витратних матеріалів. Ми допоможемо придбати витратні матеріали для термотрансферних принтерів в Україні за прийнятною ціною для юридичних і фізичних осіб.

Доставка товару в усі міста України - Київ, Харків, Черкаси, Чернігів, Луцьк, Одеса, Ужгород, Івано-Франківськ, інші міста та районні центри.