You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Витратні матеріали

Етикетка самоклейка А4 6 етикеток на аркуші Розмір етикеток105х99 мм100 аркушів в упаковці 600 етикеток в упаковціЕтикетка самоклейка А4 (6 шт на арку..
250.00 грн
Етикетка самоклейка А46 етикеток на аркуші Розмір етикеток 99х93 мм100 аркушів в упаковці600 етикеток в упаковціЕтикетка самоклейка А4 (6 шт на аркуші..
250.00 грн
Бірка петелька для маркування рослин 25х215,9 мм, в рулоні 1500штук, по ширині рулону 4 бірки. Бірка - петелька виготовлена ??з білого матового поліет..
1 750.00 грн
Бірки 26х43 мм картонні в рулоні, розділені перфорацією, білого кольору. Ширина бірки 26 мм, висота бірки 43 мм, в рулоні 1000 штук. Друк на бірці мож..
350.00 грн
Бірки картонні в рулоні, розділені перфорацією, білого кольору. Ширина бірки 50 мм, висота бірки 85 мм. Друк на бірці можливий термотранферним способо..
450.00 грн
Бірка під стяжку 90х152,4 мм для термотрансферного друку, в рулоні 1000 штук. Ширина бірки 90мм, довжина 152,4 мм, в рулоні 1000 бирок, між собою бірк..
2 320.00 грн
ВІДМІННА стійкість до впливу атмосферного СЕРЕДОВИЩАпросте і надйне кріпленняДовговічністьБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування садж..
880.00 грн
ВІДМІННА стійкість до впливу атмосферного СЕРЕДОВИЩАпросте і надйне кріпленняДовговічністьБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування садж..
2 100.00 грн
ВІДМІННА СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ АТМОСФЕРНИХ ЯВИЩПРОСТЕ І НАДЙНЕ КРІПЛЕННЯДОВГОВІЧНІСТЬБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування саджанців і..
880.00 грн
Бірка петелька для маркування рослин 33х254 мм, в рулоні 1000штук, по ширині рулону 3 бірки. Бірка - петелька виготовлена ??з білого матового синтетич..
1 392.00 грн
Бірка петелька для маркування рослин 34х212 мм, в рулоні 1000штук, по ширині рулону 3 бірки. Бірка - петелька виготовлена ??з білого матового синтетич..
1 160.00 грн
ВІДМІННА стійкість до впливу атмосферного СЕРЕДОВИЩАпросте і надйне кріпленняДовговічністьБірка-петелька - найоптимальніше рішення для маркування садж..
2 100.00 грн

Витратні матеріали

Витратні матеріали

Для кожного обладнання, яке призначене для виготовлення етикеток, бірок, чеків та інших друкованих матеріалів необхідні певні витратні матеріали.

У цьомі розділі ви можете підібрати витратні матеріали для електронного торгового обладнання.

Бірки картонні для термотрасфомерного друку. Бірки використовуються для маркування ювелірних, текстильних виробів, одягу та взуття тощо. У разі, якщо потрібно невелика кількість бірок, або бірки зі змінною інформацією, найпростішим і недорогим рішенням є одноколірний друк на бірці за допомогою термотрансферного принтера.

Пластикові бірки є стійкими для несприятливих атмосферних умов і механічних пошкоджень. Термотрансферний друк на пластикових бирках, виконанаий за допомогою фарбувальної стрічки на основі смоли є стійким до впливу опадів, пилу, бруду, ультрафіолетового випромінювання і хімічних засобів. Завдяки цьому бірки можуть застосовуватися для маркування виробів, які зберігаються на вулиці, забезпечуючи збереження інформації протягом багатьох років. Пластикові бірки застосовуються для маркування промислових вантажів, в сільськогосподарській, в металургійній та деревообробній промисловості.

Касова стрічка використовується у фіскальних, чекових принтерах, касових апаратах. Чекова стрічка (касова стрічка) - це стрічка, яка використовується в касових апаратах, фіскальних принтерах, чекових принтерах для видачі касового чека покупцеві. Чекова або касова стрічка в обов'язковому порядку застосовується в магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах та інших роздрібних точках продажів товарів або послуг. Чекові стрічки бувають різних видів, в залежності від розмірів і сировини. З офсетного сировини роблять однослойну чекову стрічку, з термосировини виготовляють термострічци.

Ріббон (спеціальні фарбувальні стрічки для термотрансферних принтерів) Wax, Wax / Resin і Resin дозволяють виконувати друк етикетки на різних матеріалах - папір, картон, синтетичні матеріали)

Термотрансферні етикетки використовуються для маркування продукції тривалого зберігання. Вони стійкі до впливу сонячних променів, навколишньому середовищу. Виготовляються з глянцевого, матового самоклейкого паперу, поліпропілену, поліетилену та інших синтетичних матеріалів.

Текстильні стрічки - нейлон, сатин використовується для виготовлення вшивних ярликів - маркування одягу, інструкцій по повсякденному догляду, речовому складу

Термоетикетки використовуються для маркування товарів з швидким терміном реалізації. Наприклад, у вагах з друком етикеток., для транспортних етикеток.

Етикетки для рослинна які наносяться штрих код, текстова інформація, графіка, дата, ціна і інша корисна інформація для покупця широко використовуються в квіткових магазинах, оранжереях, теплицях і розсадниках. Для маркування рослин застосовуються в основному пластикові ярлики - петельки, стрілки, бірки. Пластикові ярлики характеризуються високою стійкістю щодо впливу низьких і високих температур, атмосферних факторів, вологи, жирів і хімічних засобів.

ТОВ Торгтехцентр пропонує широкий асортимент витратних матеріалів. Ми допоможемо придбати витратні матеріали для термотрансферних принтерів в Україні за прийнятною ціною для юридичних і фізичних осіб.

Доставка товару в усі міста України - Київ, Харків, Черкаси, Чернігів, Луцьк, Одеса, Ужгород, Івано-Франківськ, інші міста та районні центри.