You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Скануюче обладнання

Сканер-кільце Supoin WR-1D одягається на вказівний палець і включається натиском великого пальця на кнопку. Сканер-кільце залишає руки оператора вільн..
2 958.00 грн
Сканер-кільце Supoin WR-2D одягається на вказівний палець і включається натиском великого пальця на кнопку. Сканер-кільце Supoin WR-2D - бездротовий с..
5 127.00 грн
Бездротовий (Bluetooth)-зв'язок між базовою станцією і сканером підтримується на відстані 10 м, а при відсутності перешкод - до 30 мЛітій-іонний акуму..
12 000.00 грн
Ефективний збір даних: - зчитує лінійні і двомірні штрих кодиФотосканер (іміджер) зчитує штрих коди з різних носіїв: як з паперу, плівки так і з екран..
7 080.00 грн
Підставка для сканерів штрих коду SUNMI фіксує сканер у зручному положенні. Підставка для сканерів штрих-коду не завжди постачається в комплекті зі ск..
620.00 грн
Підставка для сканерів штрих-коду Datalogic
New
Підставка для сканерів штрих-коду Datalogic QD2330, Datalogic QD2100. Підставка для сканера штрих-коду застосовується для зручної роботи зі сканером ш..
600.00 грн
Провідний ( підключається USB кабелем)Фотосканер ( іміджер) - чудове зчитування лінійних 1D кодівСканер штрих коду Supoin SK2201 забезпечує відмінну я..
1 196.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2201 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
1 473.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2202 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
2 216.00 грн
Сканер штрих коду Supoin SK2202 забезпечує відмінну якість зчитування всіх поширених лінійний штрих кодів, в тому числі з екранів комп'ютерів або смар..
2 528.00 грн
Двумірний сканер зчитує лінійні 1D иідвумірні 2D кодиФотосканер (іміджер) - чудові показники зчитуванняПідставка в комплектіПровідний ( підключення че..
2 800.00 грн
Линейный имидж сканер с высокой производительностью, выполнен  по технологии инжекционного литья (LIM), обеспечивающей встроенную противоударную защит..
3 200.00 грн

Скануюче обладнання. Купити сканер штрих коду. Скануюче обладнання: сканери штрих коду або термінали збору даних

Скануюче обладнання. Купити сканер штрих коду. Скануюче обладнання: сканери штрих коду або термінали збору даних

Скануюче обладнання для торгівлі та складу

Серед різноманітного електронного торгового обладнання, яке використовується для автоматизації торгівлі, скануюче обладнання займає дуже важливе місце. Крім того, в даний час сканери штрих коду використовуються практично у всіх галузях: логістиці, медицині, сфері послуг, на виробництві і в веденні складського обліку, в поштових та кур'єрських службах, в бібліотеках і картотеках. 

Сканери штрих коду виконують основну свою функцію - зчитують штрих код, ідентифікуючи виріб і передають інформацію на комп'ютер в облікову програму або в касовий апарат, пос термінал та ін.
Сканери штрих коду відрізняються за способом підключення до комп'ютера - провідні сканери штрих коду і бездротові. За типом виконання сканери бувають ручні дротові або бездротові (сканер підносять до штрих коду), стаціонарні (штрих код підносять до сканера) і вбудовані (встановлюють в магазинах самообслуговування, де важливо швидко обслужити покупця на касовому вузлі, щоб не створювати чергу). Крім того, сканери відрізняються за принципом роботи: світлодіодні, одні із самих бюджетних, їх ще називають контактними з невелику відстань зчитування; лазерні сканери штрих кодів, в яких в якості джерела випромінювання використаний лазер невеликої потужності і імідж сканери, або фотосканери засновані на використанні фотосенсора. Фотосканери зчитують штрих-код швидше, ніж лазерні, а також добре розпізнають погано прдрукованіі, дрібні і пошкоджені етикетки, більш стійкі до механічних пошкоджень, оскільки в них немає рухомих частин. Для зчитування двомірних штрих кодів застосовуються імідж сканери.

Термінали збору даних - це компактні мобільні пристрої, по суті мобільні комп'ютери з вбудованим сканером штрих коду. Класичне застосування терміналів збору даних - інвентаризація складу, прихід, відвантаження товарів і багато інших операцій в складському господарстві; організація виїзної торгівлі; застосування в сфері послуг з виїздом до клієнта (логістика, кур'єрська доставка товарів клієнту, склад).
Якщо сумніваєтеся у виборі сканера штрих коду, наші менеджери запропонують оптимальний варіант обладнання, враховуючи ваші цілі і напрям діяльності.

Доставка товару в усі міста України - Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Біла Церква, інші регіони.