You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Голчасті пістолети

Голки Standard (S)5 штук в упаковціГолки MKII (Regular Needles Mark II) для голчастого етикет пістолети Avery Dennison Mark III виробляються в Швейцар..
500.00 грн
F - fine, для делікатних тканин5 штук в упакоціГолки MKII для голчастого етикет пістолети Avery Dennison Mark III виробляються в Швейцарії з якісної с..
500.00 грн
Голчастий пістолет Avery Dennison Mark III Fine Fabric - голчастий пістолет з тонкою голкою преміум класу для прикріплення етикеток до тонких, делікат..
895.00 грн
Голчастий пістолет Avery Dennison Mark III Standard із стандартною голкою використовується для прикріплення цінників, ярликів та бірок на вироби з різ..
795.00 грн
Голчастий пістолет Avery Dennison Micro Tach - голчастий пістолет преміум класу з мікро голкою. У голчастому пістолеті Micro Tach встановлена ​​найтон..
2 100.00 грн
Игольчатый пистолет с иглой Avery Dennison TAG FAST MKIII для маркировки пищевых продуктов мяса, рыбы, птицы и т.д. это механическое устройство с руко..
1 950.00 грн
Голчастий пістолет GP FF- це механічний пристрій з тонкою голкою для кріплення етикеток до тонких, делікатних тканин за допомогою з'єднувачів. Голчаст..
565.00 грн
Голчастий пістолет GP Standard призначений для кріплення ярликів на різного виду тканинах.Голчастий пістолет-це механічний пристрій, призначений для к..
495.00 грн
Голчастий пістолет з довгою голкою Avery Dennison Mark II Long Needle - це механічний пристрій з рукояткою пістолетного типу призначений для встановле..
2 445.00 грн
Для делікатних тканин10000 штук в упаковці7 мм довжинаПластиковий з'єднувач Avery Dennison Fine 7 мм застосовується для кріплення ярликів до делікатни..
1 200.00 грн
Ярликотримач пластиковий стандартний 15 мм, в упаковці 5000 штук, 100 пластинок по 50 з'єднувачів, це витратний матеріал для голчастих пістолетів зі с..
400.00 грн
Для делікатних тканин ( Fine)10000 штук в упаковці25 мм довжинаПластиковий з'єднувач Avery Dennison Fine Fabric для делікатних матеріалів 25 мм, є вит..
735.00 грн

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети - це механічні пристрої, призначені для кріплення бирок і ярликів до тканин, одягу, взуття, мішкам, сумкам і т.д за допомогою пластикових з'єднувачів. Голчастий пістолет використовується на швейному, текстильному та трикотажному виробництві, а також в оптовій та роздрібній торгівлі одягом, взуттям, виробами з тканини, також м'якими меблями іграшками, і ін.

Голчасті пістолети відрізняються по товщині голки:

? (S)стандарт – звичайних тканин та шкіри,

? (F)файн – для делікатних тканин (шовк)  більш тонкою голкою.

Для ярликів з делікатних тканин необхідно голчастий пістолет купити з тонкою голкою, щоб не пошкодити виріб. Сфера застосування пристроїв широка - голчастий пістолет ідеально підійде для використання на швейному, текстильному виробництві, в магазинах і складах.

Заміна голки в игольчатом пістолеті - єдиний можливий ремонт, тому гарантія найчастіше на голчастий пістолет не надається. Для голчастого пістолета зі стандартною голкою підійдуть тільки стандартні голки, для пістолета з голкою fine - підійдуть тільки голки Fine. Це стосується і пластикових з'єднувачів - Fine для пістолетів з тонкою голкою, Стандарт-для пістолетів зі стандартною голкою.