You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Голчасті пістолети

Avery Dennison Mark III Fine Fabric ? игольчатый пистолет с тонкой иглой премиум класса для крепления этикеток к тонким, деликатным тканям. Avery Denn..
560.00 грн
Игольчатый пистолет Avery Dennison Mark III Standard-это игольчатый пистолет премиум класса со стандартной иглой.Игольчатый этикет-пистолет использует..
520.00 грн
Игольчатый пистолет Avery Dennison Micro Tach - игольчатый пистолет премиум класса с микро иглой. В игольчатом пистолете Micro Tach установлена самая ..
1 500.00 грн
Игольчатый пистолет с иглой Avery Dennison TAG FAST MKIII для маркировки пищевых продуктов мяса, рыбы, птицы и т.д. это механическое устройство с руко..
1 250.00 грн
Игольчатый пистолет GP FF (Fine Fabric) с тонкой иглой для крепления этикеток к тонким, деликатным тканям.Игольчатый пистолет-это механическое устройс..
400.00 грн
Игольчатый пистолет GP Standart игольчатый пистолет для крепления ярлыков для разного вида тканей.Игольчатый пистолет-это механическое устройство, пре..
350.00 грн
Игольчатый пистолет с длинной иглой Avery Dennison Mark II Long Needle- это механическое устройство с рукояткой пистолетного типа для интенсивной нагр..
1 500.00 грн
Иголки MKII (Regular Needles Mark II, Aiguilles standard Mark II) для игольчатого этикет пистолета Avery Dennison Mark III производятся в Швейцарии из..
350.00 грн
Иголки MKII (Fine Needles Mark II, Aiguilles fine Mark II) для игольчатого этикет пистолета Avery Dennison Mark III производятся в Швейцарии из качест..
350.00 грн
Для делікатних тканин10000 штук в упаковці7 мм довжинаПластиковий з'єднувач Avery Dennison Fine 7 мм застосовується для кріплення ярликів до делікатни..
957.00 грн
Пластиковий з'єднувач Micro Fasteners 4.4 мм білий в упаковці 10000 штук це витратний матеріал для голчастого пістолета MicroTach.Пластиковий з'єднува..
1 508.00 грн
Микроскрепки 4,4 ммЛегкоудаляемыеВ упаковке 10000 штЧерныеПластиковий з'єднувач Micro Fasteners 4.4 мм чорний в упаковці 10000 штук- це витратний мате..
1 508.00 грн

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети - це механічні пристрої, призначені для кріплення бирок і ярликів до тканин, одягу, взуття, мішкам, сумкам і т.д за допомогою пластикових з'єднувачів. Голчастий пістолет використовується на швейному, текстильному та трикотажному виробництві, а також в оптовій та роздрібній торгівлі одягом, взуттям, виробами з тканини, також м'якими меблями іграшками, і ін.

Голчасті пістолети відрізняються по товщині голки:

? (S)стандарт – звичайних тканин та шкіри,

? (F)файн – для делікатних тканин (шовк)  більш тонкою голкою.

Для ярликів з делікатних тканин необхідно голчастий пістолет купити з тонкою голкою, щоб не пошкодити виріб. Сфера застосування пристроїв широка - голчастий пістолет ідеально підійде для використання на швейному, текстильному виробництві, в магазинах і складах.

Заміна голки в игольчатом пістолеті - єдиний можливий ремонт, тому гарантія найчастіше на голчастий пістолет не надається. Для голчастого пістолета зі стандартною голкою підійдуть тільки стандартні голки, для пістолета з голкою fine - підійдуть тільки голки Fine. Це стосується і пластикових з'єднувачів - Fine для пістолетів з тонкою голкою, Стандарт-для пістолетів зі стандартною голкою.