You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ласкаво просимо

38 044 227 50 52         38 067 240 20 92      ZAKAZ@TTC.KIEV.UA

UAH
  • Shopping Cart

  • У кошику порожньо!

0 Мої Закладки (0)

Голчасті пістолети

Иголки MKII (Regular Needles Mark II, Aiguilles standard Mark II) для игольчатого этикет пистолета Avery Dennison Mark III производятся в Швейцар..
350.00 грн
Иголки MKII (Fine Needles Mark II, Aiguilles fine Mark II) для игольчатого этикет пистолета Avery Dennison Mark III производятся в Швейцарии..
350.00 грн
Avery Dennison Mark III Fine Fabric ― игольчатый пистолет с тонкой иглой премиум класса для крепления этикеток к тонким, деликатным тканям. Avery Denn..
560.00 грн
Игольчатый пистолет Avery Dennison Mark III Standard-это игольчатый пистолет премиум класса со стандартной иглой.Игольчатый этикет-пист..
520.00 грн
Игольчатый пистолет Avery Dennison Micro Tach - игольчатый пистолет премиум класса с микро иглой. В игольчатом пистолете Micro Tach установл..
1 500.00 грн
Игольчатый пистолет с иглой Avery Dennison TAG FAST MKIII для маркировки пищевых продуктов мяса, рыбы, птицы и т.д. это механическое устройство с руко..
1 250.00 грн
Игольчатый пистолет GP FF (Fine Fabric) с тонкой иглой для крепления этикеток к тонким, деликатным тканям.Игольчатый пистолет-это ..
400.00 грн
Игольчатый пистолет GP Standart игольчатый пистолет для крепления ярлыков для разного вида тканей.Игольчатый пистолет-это механическое ..
350.00 грн
Игольчатый пистолет с длинной иглой Avery Dennison Mark II Long Needle- это механическое устройство с рукояткой пистолетного типа для интенсивной нагр..
1 500.00 грн
Ярликотримач пластиковий для делікатних матеріалів довжиною 40 мм, в упаковці 10000 штук, 100 пластинок по 100 з'єднувачів, це витратний матеріал для ..
500.00 грн
Ярликотримач пластиковий стандартний 40 мм, в упаковці 5000 штук, 100 пластинок по 50 з'єднувачів, це витратний матеріал для голчастих пістолетів зі с..
250.00 грн
Ярлыкодержатель пластиковый стандартный 15 мм, в упаковке 5000 штук, 100 пластинок по 50 соединителей, это расходный материал для игольчатых пистолето..
250.00 грн

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети

Голчасті пістолети - це механічні пристрої, призначені для кріплення бирок і ярликів до тканин, одягу, взуття, мішкам, сумкам і т.д за допомогою пластикових з'єднувачів. Голчастий пістолет використовується на швейному, текстильному та трикотажному виробництві, а також в оптовій та роздрібній торгівлі одягом, взуттям, виробами з тканини, також м'якими меблями іграшками, і ін.

Голчасті пістолети відрізняються по товщині голки:

(S)стандарт – звичайних тканин та шкіри,

(F)файн – для делікатних тканин (шовк)  більш тонкою голкою.

Для ярликів з делікатних тканин необхідно голчастий пістолет купити з тонкою голкою, щоб не пошкодити виріб. Сфера застосування пристроїв широка - голчастий пістолет ідеально підійде для використання на швейному, текстильному виробництві, в магазинах і складах.

Заміна голки в игольчатом пістолеті - єдиний можливий ремонт, тому гарантія найчастіше на голчастий пістолет не надається. Для голчастого пістолета зі стандартною голкою підійдуть тільки стандартні голки, для пістолета з голкою fine - підійдуть тільки голки Fine. Це стосується і пластикових з'єднувачів - Fine для пістолетів з тонкою голкою, Стандарт-для пістолетів зі стандартною голкою.